Contactinformatie

Accommodatie
Sportpark op den Toren
Hennekuilstraat 6
6121 KW Born
T: +31 (0)46 - 485 32 64

Postadres VV Born
Postadres VV Born 
Minerva 1
6121 NP Born



Wedstrijdsecretariaat Team 1
Drik Heffels
T:+31 (0)6 - 21554771
E: seniorenwedstrijden@vvborn.nl

Wedstrijdsecretariaat Senioren (rest) Jeugd
Piet Schepers

T: +31 (0)6 - 12298337 of 046-4858981

E: pietschepers@hotmail.com



Voorzitter
John Janssens
T: +31 (0)6 - 21 25 30 48 
E: voorzitter@vvborn.nl


Secretaris
Giovanni Henssen
T: +31 (0)6 - 30 56 97 09 
E: secretaris@vvborn.nl


Penningmeester
Martin Meuwissen
T: +31 (0)6 - 53 89 29 86
E: penningmeester@vvborn.nl

Vrijwilligersborg

Bart Meerstadt

T: +31 (0)6 - 18688665

E: vrijwilligersborg@vvborn.nl

 

Aanmeldformulier nieuwe leden:

Sponsoring
Johan de Regter
T: +31 (0)6 - 20 86 98 96
E: sponsoring@vvborn.nl


Ledenadministratie
Roland Leurs
Karensstraat 25
6121 ZB Born
T: +31 (0)6 - 44 02 69 58
E: ledenadministratie@vvborn.nl


Webteam
E: info@vvborn.nl


ActiviteitenCommissie
E: activiteiten@vvborn.nl



Bank informatie t.b.v contributie
Rekeningnummer Voetbalvereniging Born: NL59 RABO 0108 3004 63

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!