Contactinformatie

Accommodatie
Sportpark op den Toren
Hennekuilstraat 6
6121 KW Born
T: +31 (0)46 - 485 32 64

Postadres VV Born
Postadres VV Born 
Omstraat 48
6121 LM Born



Wedstrijdsecretariaat Team 1
vacature
T:+
E: seniorenwedstrijden@vvborn.nl

Wedstrijdsecretariaat Senioren (rest) Jeugd
vacant

E: info@vvborn.nl



Voorzitter
vacature
T: 
E: voorzitter@vvborn.nl


Secretaris
vacature
E: secretaris@vvborn.nl


Penningmeester
Rik van Sloun
T: +31 (0)6 - 81737275 
E: penningmeester@vvborn.nl

Vrijwilligersborg

Daniël Leurs

T: +31 (0)6 - 29 08 45 36

E: vrijwilligersborg@vvborn.nl

Accomodatiebeheer
Martin Meuwissen

T: 06-53892986

 

Aanmeldformulier nieuwe leden

Sponsoring
Johan de Regter
T: +31 (0)6 - 20 86 98 96
E: sponsoring@vvborn.nl


Ledenadministratie
Roland Leurs
Karensstraat 25
6121 ZB Born
T: +31 (0)6 - 44 02 69 58
E: ledenadministratie@vvborn.nl


Webteam
E: info@vvborn.nl


ActiviteitenCommissie
E: activiteiten@vvborn.nl

Bank


informatie t.b.v contributie

Rekeningnummer Voetbalvereniging Born: NL59 RABO 0108 3004 63

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!